שמעון אינסטלטור

מקצועיות ואמינות

שירותי אינסטלציה במרכז - תיקון נזילות, שחרור סתימות ושירות חירום 24 שעות ביממה

אם הברז לא מפסיק לטפטף, אם יש לכם פיצוץ בצינור או אם אתם מזהים עובש ורטיבות על הקירות, אתם זקוקים לאינסטלטור. השירותים הניתנים על ידי האינסטלטור הם מגוונים ויכולים לפתור שלל בעיות כשהאינסטלטור יכול להגיע לבית במקרים שמתוכננים מראש (כמו למשל כשמבצעים שיפוץ) והוא יכול להגיע לבית במקרי חירום.

פגישת היכרות

קביעת פגישת היכרות חינם מלא/י את הפרטים

אינסטלטור חירום

אינסטלטור למקרי חירום הוא אינסטלטור שיכול להגיע בכל מקרה ובכל שעה שיש צורך. האינסטלטור יכול להגיע גם באמצע הלילה או בסופי השבוע אם יש צורך בכך.

מקרי חירום הם לרוב מקרים של פיצוץ בצנרת או סתימה חמורה ואז אי אפשר לחכות לטיפול מאוחר יותר. הטיפול במקרים אלו מחולק לשניים כשהשלב הראשון נעשה בשיחת הטלפון.

בשיחת הטלפון יבין האינסטלטור כמה חמורה הבעיה ויעביר הוראות כיצד לפעול עד שהוא יגיע למקום. בשלב השני הוא יגיע למקום כאשר אם הוא מזהה שהבעיה דחופה הוא יגיע בכל שעה ובכל יום בשבוע בלי להמתין.

שחרור סתימות במרכז

סתימות בצנרת המים והביוב הן תופעה שכיחה שיכולה להופיע בכל בית או מבנה ציבורי. הסתימות יכולות להיות תוצאה של התיישנות המערכת, אך לרוב הן נוצרות בשל שימוש לא נכון במערכות אלו. לכלוכים אשר נזרקים למערכת הביוב בכוונה או שלא בכוונה יכולים להביא לסתימות שגורמות לכך שהמערכות לא מסוגלות לפנות את הלכלוך החדש.

לכלוכים שנזרקים במכוון יכולים להיות חיתולים, לכלוך ביתי ועוד והם יכולים להיתקע במערכת פינוי המים (מערכת הביוב) בכל אחד מהשלבים שלה. לכלוכים לא מכוונים יכולים להיות שערות שנושרות בעת המקלחת ויוצרות גוש שמוביל לסתימה. כדי לבצע שחרור סתימות במערכת יש לבצע קודם כול איתור של הסתימה ובהתאם לקבל החלטה כיצד לטפל בה.

איתור הבעיה

איתור מקום הסתימה יכול להתבצע בשתי דרכים. הוא יכול להתבצע על ידי הסתכלות במקום והוא יכול להתבצע באמצעות ציוד מקצועי. במקרים בהם הסתימה נראית לעין אפשר לנסות לפתור אותה גם לבד או באמצעות ציוד ביתי בסיסי כמו למשל פומפה. במקרים בהם אי אפשר לראות את הסתימה או אי אפשר לטפל בה לבד, יש להזמין אינסטלטור ורצי לברר מראש שיש לו את הציוד המתאים לאיתור הבעיה.

טיפול במינימום הפרעה

המטרה של האינסטלטור בביצוע שחרור סתימות היא לבצע את העבודה ביעילות, במהירות ובמינימום הפרעה לחיי הבית. רוב הסתימות ניתנות לטיפול מהיר שכזה כשביקור אחד של האינסטלטור פותר את הבעיה. במקרים שהאינסטלטור יזהה מורכבות או צורך להשתמש בכלי עבודה מתקדמים הוא יעדכן את בני הבית בתהליך וגם ייתן המלצות כיצד לנהוג עד שהוא יגיע לפתור את הבעיה.

בחירת האינסטלטור המתאים לעבודה

  • זמינות – כשישנן בעיות באינסטלציה בדרך כלל יש לטפל בהן מיד. בעיות האינסטלציה הן לא נעימות, יכולות להיות מסריחות ולהשפיע על החיים בבית. לכן, בבחירת האינסטלטור המתאים למשימה כדאי מאד לבחון גם את הזמינות שלו והיכולת שלו להגיע למקום לפי הצורך שלכם בלי שתצטרכו לחכות.
  • הצעת מחיר – אינסטלטור אשר מגיע לטפל בבעיות של סתימות יכול להעריך כמה עולה העבודה או לפחות כמה עולה ההגעה שלו למקום. כדי להימנע מהפתעות לא נעימות מומלץ תמיד לברר מראש כמה עולה ביקור שלו במקום.
  • ציוד מתאים – ישנם מקרים של סתימות מורכבות שאינן ניתנות לפתיחה פשוטה. במקרים אלו ישנו צורך להשתמש גם בציוד מיוחד שמזהה היכן ממוקמת הסתימה עצמה. אם נראה שכך המצב או אם הגיע כבר אינסטלטור לשטח ולא יכל לפתור את הבעיה יש לברר מראש עם האינסטלטור שמזמינים שיש לו ציוד מתקדם לפתיחת סתימות מורכבות.

התפקיד של האינסטלטור או של חברת האינסטלציה הוא לתת שירות מהיר ויעיל. אם האינסטלטור יאבחן בעיה מורכבת הוא קודם כול ישתף את בני הבית, ייתן הצעה כיצד לפתור אותה ורק לאחר אישור ייגש לעבודה.

המדריכים שלנו:

דילוג לתוכן