שמעון אינסטלטור

מקצועיות ואמינות

שירותי אינסטלציה במרכז - תיקון נזילות, שחרור סתימות ושירות חירום 24 שעות ביממה

אם הברז לא מפסיק לטפטף, אם יש לכם פיצוץ בצינור או אם אתם מזהים עובש ורטיבות על הקירות, אתם זקוקים לאינסטלטור. השירותים הניתנים על ידי האינסטלטור הם מגוונים ויכולים לפתור שלל בעיות כשהאינסטלטור יכול להגיע לבית במקרים שמתוכננים מראש (כמו למשל כשמבצעים שיפוץ) והוא יכול להגיע לבית במקרי חירום.

פגישת היכרות

קביעת פגישת היכרות חינם מלא/י את הפרטים

אינסטלטור חירום

אינסטלטור למקרי חירום הוא אינסטלטור שיכול להגיע בכל מקרה ובכל שעה שיש צורך. האינסטלטור יכול להגיע גם באמצע הלילה או בסופי השבוע אם יש צורך בכך.

מקרי חירום הם לרוב מקרים של פיצוץ בצנרת או סתימה חמורה ואז אי אפשר לחכות לטיפול מאוחר יותר. הטיפול במקרים אלו מחולק לשניים כשהשלב הראשון נעשה בשיחת הטלפון.

בשיחת הטלפון יבין האינסטלטור כמה חמורה הבעיה ויעביר הוראות כיצד לפעול עד שהוא יגיע למקום. בשלב השני הוא יגיע למקום כאשר אם הוא מזהה שהבעיה דחופה הוא יגיע בכל שעה ובכל יום בשבוע בלי להמתין.

פתיחת סתימה

גרים בתל אביב ובאזור המרכז? בצפון או בשרון? צריכים שירות של פתיחת סתימה? יש לנו מגוון המלצות עבורכם מהטובים בתחום!

שירותי אינסטלציה מקצועיים מנותני שירות מנוסים ואיכותיים, אינסטלטורים בתל אביב, רמת גן, בת ים, חולון ראשון והסביבה, אספנו עבורכם את הטובים ביותר ואתם מוזמנים לקבל שירות מקצועי ואדיב.

חיפוש בעל מקצוע מתאים יכול להיות מתיש וארוך, כאשר מדובר בבעיות אינסטלציה עומד לרשותכם זמן מועט לטיפול בתקלה, נזילות, צינור שהתפוצץ פתיחת סתימה שחייב לשחרר כל אלה ועוד הם בעיות שלא סובלות דיחוי.

בזמן המועט העומד לרשותכם אנו מציעים לכם שירות קל יעיל ונוח לפתרון הבעיה, לפניכם טופס יצירת קשר בו תוכלו למלא את פרטיכם: שם, טלפון, איזור גיאוגרפי ואת פרטי התקלה ואנו נדאג שתקבלו כבר באותו היום 5 הצעות מחיר מנותני השירות הטובים ביותר.

בזמן קצר תוכלו לחסוך כאבי ראש, מפחי נפש וגם עלויות, בחרו את ההצעה הטובה ביותר תוכלו לשים סוף לבעיה כבר היום.

אינסטלטור בתל אביב, המרכז וכל הארץ, כל המידע והפרטים והשוואות מחירים באתר אחד, נשמח לעזור בכל שאלה או התייעצות.

המדריכים שלנו:

דילוג לתוכן