שמעון אינסטלטור

אילו בעיות אינסטלציה הכי נפוצות במשרדים?

אילו בעיות אינסטלציה הכי נפוצות במשרדים

שיתוף כתבה ברשתות חברתיות

בין אם יש לכם עסק גדול או קטן, המשרד שלכם כולל כנראה מערכת אינסטלציה כלשהי. יכול להיות שזה כיור בודד במשרד קטן, או מספר חדרי אמבטיה ומתקני מטבח במתחם משרדים גדול בהרבה.

בכל מקרה, כדאי להיות ערוכים מראש לבעיות בצנרת, באמצעות ביטוח עסקים מקיף. את הביטוח יש להתאים לצרכים הספציפיים שלכם.

מעבר לזה, לא יזיק לכם להיות מודעים לבעיות הנפוצות ביותר.

סתימה

זו בעיה שאפשר למנוע בקלות, על ידי שימוש נכון בשירותים. ישנם פריטים מסוימים שאסור להוריד באסלה, ואתם צריכים לוודא שאתם והעובדים שלכם יודעים זאת. יש לעודד שימוש נכון, על מנת למנוע סתימות. זה יכול לחסוך לכם כסף, וגם לא מעט כאבי ראש.

דליפות

דליפות יכולות להגיע מכמה מקומות שונים בסביבה מסחרית. זה אולי לא נראה כמו עניין גדול בהתחלה, אבל אם לא מטפלים בהן, דליפות עלולות להוביל לבעיות גדולות יותר כמו נזקי הצפה, עובש וריקבון – כמו גם לחשבונות מים יקרים.

ברזים ישנים, צינורות סדוקים ושירותים בשימוש גבוה הם כולם נקודות דליפה פוטנציאליות.

בעיות מים חמים

מערכות מים חמים משרדיות שונות מאלה שנמצאות בבית שלכם, מכיוון שהן הרבה יותר גדולות ומורכבות. למרבה הצער, זה אומר שאם יש תקלות, התחזוקה או התיקון יכולים להיות יקרים למדי.

ריח של ביוב

לפעמים, אם הצינורות שלכם מתחת לאדמה מתייבשים, זה יכול להוביל לריח ביוב שיכול להסריח את מקום העבודה. זו בעיה קלה למדי לזיהוי, שכן הריח יהיה די בולט וככל הנראה יעשה את דרכו למשרד. זה עלול להפריע ליכולת של העסק שלכם לפעול, דבר שיעלה לכם כסף ביותר מדרך אחת.

לחץ מים נמוך

זו בעיה שעלולה להתעורר מכמה סיבות. הנפוצה מכולן היא תקלה בשסתום המים. צנרת סתומה היא גורם נוסף, שעשוי להיווצר בשל סתימה או כתוצאה ממצבורי מינרלים שיכולים לעבור דרך צינורות מים.

אם יש לכם נזילה, היא עלולה לגרום ללחץ מים נמוך, שכן המים יוצאים למקום אחר בצינור ולא רק מהברז כשהוא פתוח.

לחץ מים גבוה

זה אולי לא נשמע כמו דבר רע, אבל לחץ מים גבוה מדי למעשה פוגע בצינורות המים שלכם.

מים עולים באסלה

זהו לא רק אירוע לא נעים לצפייה ולהרחה, אלא שהוא גם עלול להזיק. המים יכולים להעלות איתם מזהמים אשר מזיקים לבריאות.

לסיכום

בעיות אינסטלציה ביתיות עשויות ליצור רק אי נוחות קלה וקצרה לבעלי בתים – אבל עבור משרדים, אפילו הנסיגה הקלה ביותר עלולה להוביל לבעיות יקרות. ירידה במכירות, עובדים חולים, בעיות מבניות ועוד צרות עשויות להיגרם, רק מבעיית אינסטלציה אחת.

הכרת בעיות האינסטלציה הנפוצות של משרדים, וכיצד הן עשויות להשפיע על העסק שלכם, היא המפתח כדי להבטיח שתרכשו ביטוח דירה מתאים ושהפעילות שלכם תמשיך להתנהל בצורה חלקה.

הרשמה לניוזלטר

לקבל עדכונים ומדריכים בנושאי אינסטלציה

מדריכים נוספים:

מסיר חלודה
פתרונות

טכניקות להסרת חלודה: עצות וטריקים

חלודה היא בעיה נפוצה ומוכרת בבתים,  והיא רלבנטית עבורכם במיוחד אם אתם גרים באזור עם לחות גבוהה או ליד החוף. חלודה יכולה להשפיע על מגוון

דילוג לתוכן