שמעון אינסטלטור

מקצועיות ואמינות

שירותי אינסטלציה במרכז - תיקון נזילות, שחרור סתימות ושירות חירום 24 שעות ביממה

אם הברז לא מפסיק לטפטף, אם יש לכם פיצוץ בצינור או אם אתם מזהים עובש ורטיבות על הקירות, אתם זקוקים לאינסטלטור. השירותים הניתנים על ידי האינסטלטור הם מגוונים ויכולים לפתור שלל בעיות כשהאינסטלטור יכול להגיע לבית במקרים שמתוכננים מראש (כמו למשל כשמבצעים שיפוץ) והוא יכול להגיע לבית במקרי חירום.

פגישת היכרות

קביעת פגישת היכרות חינם מלא/י את הפרטים

אינסטלטור חירום

אינסטלטור למקרי חירום הוא אינסטלטור שיכול להגיע בכל מקרה ובכל שעה שיש צורך. האינסטלטור יכול להגיע גם באמצע הלילה או בסופי השבוע אם יש צורך בכך.

מקרי חירום הם לרוב מקרים של פיצוץ בצנרת או סתימה חמורה ואז אי אפשר לחכות לטיפול מאוחר יותר. הטיפול במקרים אלו מחולק לשניים כשהשלב הראשון נעשה בשיחת הטלפון.

בשיחת הטלפון יבין האינסטלטור כמה חמורה הבעיה ויעביר הוראות כיצד לפעול עד שהוא יגיע למקום. בשלב השני הוא יגיע למקום כאשר אם הוא מזהה שהבעיה דחופה הוא יגיע בכל שעה ובכל יום בשבוע בלי להמתין.

איתור נזילות

נזילות מים יכולות לקרות בכל בית. הנזילות הן תוצאה של צנרת פגועה או צנרת שהתפוצצה והתוצאה היא מים שעוברים לבית. במקרים של בתי דירות הנזילה של המים יכולה להיות בדירה אחרת מהדירה בה הצינורות פגומים. כיוון שכך, כשמתגלה בעיה של נזילת מים יש לבצע איתור נזילות בטרם מתחילים לעשות שיפוץ או לשבור את הקיר.

מדוע מבצעים איתור נזילות ולא פותחים את הקיר באזור הרטיבות?

אחת השאלות הנפוצות ביותר היא מדוע מבצעים איתור של הנזילות במקום פשוט לפתוח את הקיר באזור שמראה רטיבות. התשובה לכך טמונה בנטייה של המים לנוע ובצורך לטפל בבעיה ביעילות מירבית. כאשר אנו רואים רטיבות בנקודה אחת של הקיר אין זה אומר שבאותה הנקודה יש בעיה. כלומר, יכול להיות שהצינור נפגע או אפילו התפוצץ בנקודה אחת של הבית, אך את הרטיבות נראה בנקודה אחרת לגמרי שלו (וכמו שנכתב, לעתים נראה את הרטיבות אפילו אצל השכנים).

את פעולת איתור הנזילות מבצעים ביעילות ובמקצועיות והיא יכולה לחסוך משאבים ועוגמת נפש. בעקבות האיתור המקצועי אפשר לקבל החלטה מושכלת כיצד לבצע את הטיפול בנזילה ואיך לחסוך במשאבים במהלך הטיפול.

ציוד מתקדם לאיתור נזילות

כדי לבצע איתור נזילות יש צורך בשני מרכיבים. יש צורך בציוד מקצועי אשר יכול לאתר את הנזילה דרך קירות הבית (ואפילו דרך הריצוף) ויש צורך בצוות מנוסה לביצוע המשימה. הציוד המתקדם הוא בעצם ציוד צילום שמאתר הבדלים בין קור וחום שמעבר לקיר וכך מתגלה איפה המקור שגורם לדליפה. השקעה בצוות מומחה שמגיע עם ציוד יוקרתי יכולה לחסוך טיפול שלא לצורך בבית.

לבחון את הבעיה לפני שמזמינים קבלן שיפוצים

רבים חושבים כי יש לקרוא לקבלן שיפוצים ברגע שרואים שמתחילה להופיע נזילה, אך זו לא הפעולה הראשונה שמומלץ לנקוט. קבלן השיפוצים יכול לאטום את מה שהוא רואה בעין ובאם הוא לא רואה את המקור של הנזילה הוא לא יוכל לטפל בה. לכן, אם מופיעה נזילה בבית או נזילה בבית השכנים שהקיר שלהם צמוד לבית, מומלץ להזמין קודם כול צוות מקצועי לאיתור הנזילות ורק לאחר מכן להביא קבלן שיפוצים לביצוע העבודה.

ביצוע העבודה לפני רכישת בית

כל מי שרוכש בית מיד שניה (או דירה) רוצה לדעת מה הוא רוכש וכי לא מחכות לו הפתעות מיד לאחר המעבר. הפתעות של נזילה בצנרת יכולות להיות הפתעות יקרות מאד והן יכולות להוביל לעוגמת נפש במיוחד לאחר שהושקעו כספים רבים ברכישת הבית. כדי למנוע את אי הנעימות ולמנוע הוצאות לא צפויות בוחרים קונים רבים לבצע מבעוד מועד ובטרם רכישת הבית (כאשר אפשר לחתום על חוזה ראשוני עם התנייה לבדיקה מוצלחת) בדיקת איתור נזילות. הבדיקה מקצועית מאד ומאפשרת לרכוש את הבית ברוגע ולדעת כי לא צפויות הפתעות רטובות בזמן הקרוב.

המדריכים שלנו:

דילוג לתוכן