שמעון אינסטלטור

מקצועיות ואמינות

שירותי אינסטלציה במרכז - תיקון נזילות, שחרור סתימות ושירות חירום 24 שעות ביממה

אם הברז לא מפסיק לטפטף, אם יש לכם פיצוץ בצינור או אם אתם מזהים עובש ורטיבות על הקירות, אתם זקוקים לאינסטלטור. השירותים הניתנים על ידי האינסטלטור הם מגוונים ויכולים לפתור שלל בעיות כשהאינסטלטור יכול להגיע לבית במקרים שמתוכננים מראש (כמו למשל כשמבצעים שיפוץ) והוא יכול להגיע לבית במקרי חירום.

פגישת היכרות

קביעת פגישת היכרות חינם מלא/י את הפרטים

אינסטלטור חירום

אינסטלטור למקרי חירום הוא אינסטלטור שיכול להגיע בכל מקרה ובכל שעה שיש צורך. האינסטלטור יכול להגיע גם באמצע הלילה או בסופי השבוע אם יש צורך בכך.

מקרי חירום הם לרוב מקרים של פיצוץ בצנרת או סתימה חמורה ואז אי אפשר לחכות לטיפול מאוחר יותר. הטיפול במקרים אלו מחולק לשניים כשהשלב הראשון נעשה בשיחת הטלפון.

בשיחת הטלפון יבין האינסטלטור כמה חמורה הבעיה ויעביר הוראות כיצד לפעול עד שהוא יגיע למקום. בשלב השני הוא יגיע למקום כאשר אם הוא מזהה שהבעיה דחופה הוא יגיע בכל שעה ובכל יום בשבוע בלי להמתין.

אינסטלטור ברמת גן

בעלי אמינים קשה למצוא, במיוחד בתחומים כה נפוצים כמו אינסטלציה, חשמל או שירותי הובלות, אבל שאתם מאתרים בעל מקצוע טוב ואמין כדאי לשמור את פרטיו היטב ולהיעזר בו בכל פעם בה יש לכם בעיה בבית.

אם אתם רוצים ליהנות מאינסטלטורים מקצועיים ולקבל פתרון לכל בעיית אינסטלציה אתם יכולים ליהנות משירות מהיר 24 שעות ביממה:

–    גולשים לטופס הבא
–    ממלאים פרטים
–    מוסיפים סיווג דרוש
–    מקבלים הצעות מחיר
–    שירות מהיר בפריסה ארצית
–    רק אינסטלטורים אמינים!

אם אתם צריכים להחליף צנרת בבית, אם חשבתם על שיפוץ אמבטיה או שהברזים לא מפסיקים לטפטף, אם אתם צריכים פתרון מקצועי במחיר הוגן אתם במקום הנכון!

בדקנו את כל האינסטלטורים המומלצים ע"י, אתם מקבלים המלצות רק על בעלי מקצוע שזכו לביקורות חיוביות בכל הפרמטרים הדרושים, אז מה נשאר לכם לעשות? להשאיר פרטים ולקבל שירות עוד היום!

המדריכים שלנו:

דילוג לתוכן