שמעון אינסטלטור

מקצועיות ואמינות

שירותי אינסטלציה במרכז - תיקון נזילות, שחרור סתימות ושירות חירום 24 שעות ביממה

אם הברז לא מפסיק לטפטף, אם יש לכם פיצוץ בצינור או אם אתם מזהים עובש ורטיבות על הקירות, אתם זקוקים לאינסטלטור. השירותים הניתנים על ידי האינסטלטור הם מגוונים ויכולים לפתור שלל בעיות כשהאינסטלטור יכול להגיע לבית במקרים שמתוכננים מראש (כמו למשל כשמבצעים שיפוץ) והוא יכול להגיע לבית במקרי חירום.

פגישת היכרות

קביעת פגישת היכרות חינם מלא/י את הפרטים

אינסטלטור חירום

אינסטלטור למקרי חירום הוא אינסטלטור שיכול להגיע בכל מקרה ובכל שעה שיש צורך. האינסטלטור יכול להגיע גם באמצע הלילה או בסופי השבוע אם יש צורך בכך.

מקרי חירום הם לרוב מקרים של פיצוץ בצנרת או סתימה חמורה ואז אי אפשר לחכות לטיפול מאוחר יותר. הטיפול במקרים אלו מחולק לשניים כשהשלב הראשון נעשה בשיחת הטלפון.

בשיחת הטלפון יבין האינסטלטור כמה חמורה הבעיה ויעביר הוראות כיצד לפעול עד שהוא יגיע למקום. בשלב השני הוא יגיע למקום כאשר אם הוא מזהה שהבעיה דחופה הוא יגיע בכל שעה ובכל יום בשבוע בלי להמתין.

אינסטלטור במעלות

מחפשים אינסטלטור במעלות? למה לכם להמשיך אם תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר באתר זה כדאי? השירות שלנו מציע לכם את כל היתרונות:

– חוסכים זמן
– חוסכים כסף
– מקבלים רק את הטובים ביותר
– נהנים משירות 24 שעות ביממה
– הצעות מחיר ללא התחייבות

לא משנה מה דרוש לכם: החלפת ברז, תיקון סתימה, איתור נזילות, החלפת צנרת או תיקונים אחרים, אתם ממלאים טופס, בוחרים את הסיווג הדרוש לכם ומקבלים הצעות רלוונטיות וממוקדות תוך זמן קצר, זה כדאי- נסו אותו!

המדריכים שלנו:

דילוג לתוכן