שמעון אינסטלטור

מקצועיות ואמינות

שירותי אינסטלציה במרכז - תיקון נזילות, שחרור סתימות ושירות חירום 24 שעות ביממה

אם הברז לא מפסיק לטפטף, אם יש לכם פיצוץ בצינור או אם אתם מזהים עובש ורטיבות על הקירות, אתם זקוקים לאינסטלטור. השירותים הניתנים על ידי האינסטלטור הם מגוונים ויכולים לפתור שלל בעיות כשהאינסטלטור יכול להגיע לבית במקרים שמתוכננים מראש (כמו למשל כשמבצעים שיפוץ) והוא יכול להגיע לבית במקרי חירום.

פגישת היכרות

קביעת פגישת היכרות חינם מלא/י את הפרטים

אינסטלטור חירום

אינסטלטור למקרי חירום הוא אינסטלטור שיכול להגיע בכל מקרה ובכל שעה שיש צורך. האינסטלטור יכול להגיע גם באמצע הלילה או בסופי השבוע אם יש צורך בכך.

מקרי חירום הם לרוב מקרים של פיצוץ בצנרת או סתימה חמורה ואז אי אפשר לחכות לטיפול מאוחר יותר. הטיפול במקרים אלו מחולק לשניים כשהשלב הראשון נעשה בשיחת הטלפון.

בשיחת הטלפון יבין האינסטלטור כמה חמורה הבעיה ויעביר הוראות כיצד לפעול עד שהוא יגיע למקום. בשלב השני הוא יגיע למקום כאשר אם הוא מזהה שהבעיה דחופה הוא יגיע בכל שעה ובכל יום בשבוע בלי להמתין.

אינסטלטור בבאר יעקב

שיש בבית בעיות של נזילות או סתימה בשירותים או בכיור אתם חייבים ללא כל דיחוי למצוא אנשי אינסטלציה אמינים וטובים שיהיו זמינים תמיד באזור מגוריכם, אנחנו נשמח לעזור לכם למצוא אינסטלטור בבאר יעקב ללא כל מאמץ.

זה ממש מעצבן לראות את השירותים סתומים, את המים זורמים שיש פיצוץ בצינור ואת הדוד מפסיק לפעול, במקרים כאלה אין לכם זמן רב ואתם צריכים אינסטלטור בבאר יעקב ללא כל דיחוי.

מה תוכלו למצוא דרך האתר:
–    חידוש ושיפוץ אמבטיות
–    שיפוץ וחידוש חדרי שירותים
–    רכישת והתקנת כלים סניטרים
–    איתור וגילו נזילות
–    שחרור ותיקון סתימות
–    אינסטלטורים באזור מגוריכם
–    עבודות אינסטלציה גדולות
–    מחירים נהדרים ושירות מקצועי
–    אינסטלטורים זמינים 24 שעות!

אז בואו לקבל עזרה- מלאו את הטופס הבא ואתם הבעיה שממנה אתם סובלים, אנחנו נדאג שתוך דקות יצרו עמכם קשר האינסטלטורים הטובים ביותר ללא כל התחייבות!

המדריכים שלנו:

דילוג לתוכן